O FIRMIE


WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Telefon: 800 800 490
Adres: Szarotki 12
Kod pocztowy: 05-270
Miejscowość: Marki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wśród maszyn dostępnych na stronie goga-gastro.pl znajdują się między innymi nowoczesne urządzenia do lodów o nieskomplikowanej obsłudze. Składają się na nie frezery, czyli maszyny służące do oziębiania mieszanek i nakładania ich na wafelki. Automaty utrzymują odpowiednio niską temperaturę produktów, co chroni przed ich rozmrażaniem. Są proste w obsłudze, a utrzymanie ich w czystości nie zajmuje dużo czasu. Zainteresowaniem cieszą się modele chłodzone płynem lub specjalnym żelem wlewanym między dwoma ściankami misy. Nie wymagają one podłączania do prądu.

Przedsiębiorcy decydują się także na sprzęty z kompresorem, posiadające agregatory. Odznaczają się one dużą mocą i są dostępne w kilku rozmiarach. Profesjonalna maszyna do lodów nie wydaje głośnych dźwięków podczas pracy, co przekłada się na komfort pracowników i gości lokalu. Klienci wybierają spośród modeli różniących się od siebie pojemnością oraz mocą silnika. Dają one możliwość przygotowywania smacznych deserów lodowych o różnych smakach.

Data dodania: 03-02-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>