O FIRMIE


WWW: http://www.dowan.com.pl/
Telefon: (058) 520 22 19
Adres: Al. Grunwaldzka 220
Kod pocztowy: 80-266
Miejscowość: Gdańsk


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W katalogu przedsiębiorstwa Dowan znajdują się sprzęty wykorzystywane przez ratowników medycznych oraz lekarzy. Na ofertę składają się nosze karetkowe o małej wadze i stabilnej konstrukcji, które służą do transportowania poszkodowanych na skutek wypadków lub innych podobnych wydarzeń. Odnajdują się one zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Odznaczają się dużym udźwigiem i niepodatnością na naciski. To wyroby z aluminium, stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego i innych materiałów, które rzadko się niszczą.

Czasami nosze są używane przez pracowników straży pożarnej. Zabezpieczają kręgosłup poszkodowanych i zwiększają komfort ratowników, którzy nie mają problemów, by transportować ich z miejsca na miejsce. Zaletą takich konstrukcji jest fakt, że ich obsługa nie wiąże się z koniecznością przeprowadzania szkoleń. Wymagają one jedynie odpowiedniej siły fizycznej. Nosze występują w wersji klasycznej lub składanej. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas ewakuacji osób z zawalonych budynków.

Data dodania: 22-03-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niezapomnianą i pełną wrażeń przygodę oferują rejsy morskie szkoleniowe, jakie znajdują się na stronie Sailing [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rumia

Moto Handel Wojciech Nowociński

Sprzedanie samochodu do skupu samochodów używanych często jest traktowane przez posiadaczy aut jako ostateczność, g [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Skórcz

Drukarnia Amicus

Drukarnia Amicus oferuje najwyższej jakości usługi poligraficzne oraz introligatorskie, zarówno stacjonarnie, jak [..]
Więcej>