O FIRMIE


WWW: https://box-print.eu
Telefon: 58 320 73 15
Adres: Narwicka 2a
Kod pocztowy: 80-577
Miejscowość: Gdańsk


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Drukarnia działa na rynku już od wielu lat, zatrudniając doświadczonych drukarzy. Wśród realizowanych usług znajduje się między innymi foliowanie, lakierowanie, tłoczenie, hot-stamping oraz oczywiście druk. Może być on wykonany na materiale ekologicznym oraz na metalizie. Przedsiębiorstwo zajmuje się także foliowaniem, sztancowaniem i klejeniem opakowań. Z efektami pracy można zapoznać się na stronie internetowej przedsiębiorstwa Box Print.

Do wyboru są między innymi opakowania blistrowe, które stosuje się nie tylko w branży farmaceutycznej, ale również do produkcji żarówek, baterii oraz niewielkich sprzętów AGD. Drukarnia dysponuje własną introligatornią, w której przeprowadza zlecenia związane z uszlachetnieniem wyrobu, a więc na przykład pokryciem go lakierem. Zapewnia to lepszą ochronę przed uszkodzeniami. Firma dostosowuje wykonanie produktu do oczekiwań klienta. Cały asortyment jest wykonywany z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję jego estetyki oraz kreuje dobry wizerunek marki.

Data dodania: 30-03-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niezapomnianą i pełną wrażeń przygodę oferują rejsy morskie szkoleniowe, jakie znajdują się na stronie Sailing [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rumia

Moto Handel Wojciech Nowociński

Sprzedanie samochodu do skupu samochodów używanych często jest traktowane przez posiadaczy aut jako ostateczność, g [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Skórcz

Drukarnia Amicus

Drukarnia Amicus oferuje najwyższej jakości usługi poligraficzne oraz introligatorskie, zarówno stacjonarnie, jak [..]
Więcej>