O FIRMIE


WWW: https://galmet.com.pl/
Telefon: +48 77 403 45 00
Adres: Raciborska 36
Kod pocztowy: 48-100
Miejscowość: Głubczyce


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Firma Galmet to czołowy polski producent urządzeń grzewczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu może dostarczać na rynek rozwiązania, które w pełni odpowiadają na wymogi dynamicznie zmieniającego się rynku. Wysoka jakość wykonania, zaawansowana funkcjonalność i konkurencyjne ceny to połączenie przekładające się na gwarancję satysfakcjonującego użytkowania. Do tego dochodzi indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę niezależnie od wielkości zamówienia.

Katalog produktowy jest rozbudowany. Czekają w nim takie urządzenia jak wysokotemperaturowa pompa ciepła AirMax2. Jest to wydajne, ekologiczne i łatwe w instalacji źródło ciepła doskonale sprawdzające się w budynkach zmodernizowanych. Jest cenione za uniwersalność zastosowań - można z niego korzystać w obiektach jedno- i wielorodzinnych. Wysoka efektywność idzie w parze z przyjaznym środowisku naturalnemu charakterem - innowacyjne technologie pozwalają ograniczyć emisję CO2.

Data dodania: 03-07-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kluczbork

OROME SC

Platformy podnoszące, rusztowania aluminiowe, drabiny profesjonalne, przejścia, schody i podesty z aluminium, produkty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kluczbork

OROME SC

Stały wzrost zapotrzebowania, jeśli mowa o wyposażeniu technicznym to cecha, jaką charakteryzują się takie sektory [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gostomia

Aron Robota Usługi Remontowe

Każdy, kto chce szybko wykonać remont domu, powinien podjąć współpracę z przedsiębiorstwem Aron Robota. Firma fu [..]
Więcej>