O FIRMIE


WWW: https://wycieczkownia.pl/
Telefon: 698149019
Adres: Bażyńskich 8
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Specjalnością prezentowanego biura podróży Wycieczkownia jest organizowanie wyjazdów do różnych zakątków Europy. W ofercie można znaleźć zarówno wycieczki szkolne autokarowe, jak i samolotowe. Program wyjazdów za każdym razem ustalany jest indywidualnie i dopasowywany do wieku uczestników.

Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się wycieczki do Paryża. W stolicy Francji jest wiele muzeów, pomników, książęcych pałaców i bulwarów. Wśród propozycji jest zwiedzanie Luwru, w którym można obejrzeć cenne obrazy i eksponaty – dzieła znanych malarzy i rzeźbiarzy. Są one nie lada gratkę dla turystów.

Osobną ofertę stanowią wyjazdy organizowane dla instytucji, firm czy większej grupy zorganizowanej. Ich program jest „szyty na miarę”. Ciekawie prezentuje się też wycieczka po malowniczym Lazurowym Wybrzeżu.

Data dodania: 02-07-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Autokasacja u Jacka to firma działająca od 2000 roku. Do oferowanych przez nią usług należy m.in. skupowanie samoch [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Ciechocin

SEDYMENT

Na terenach wiejskich i słabiej zurbanizowanych, gdzie dostęp do kanalizacji jest ograniczony warto zastanowić się n [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Białe Błota

TENSO-WAG

Klienci, którzy potrzebują firmy przeprowadzającej przegląd różnego rodzaju wag, powinni zapoznać się z szeroką [..]
Więcej>