O FIRMIE


WWW: https://joga-online.pl/
Telefon:
Adres: Romualda Mielczarskiego 1
Kod pocztowy: 02-798
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Oferta szkoły jogi jest skierowana do osób, które chcą poprawić koordynację ruchową, zwiększyć elastyczność ciała i zredukować stres. Zajęcia są bardzo interesujące i różnorodne. Pozytywnie wpływają na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Ta forma aktywności fizycznej przynosi wiele korzyści, wprowadza w stan odprężenia. Bardzo ważna jest synchronizacja ruchu ciała z oddechem. Wykonywanie asan jest bezpieczne dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej, cierpiących na bóle pleców lub karku. W JOGA-ONLINE.PL znaleźć można różnego rodzaju kursy. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy.

Dużą popularnością cieszy się joga dynamiczna, która zwiększa wytrzymałość i poprawia koncentrację. To skuteczny sposób na pozbycie się stresu oraz napięć nerwowych. Zajęcia podnoszą pewność siebie, pobudzają produkcję endorfin, co skutkuje doskonałym samopoczuciem. Dzięki nim można osiągnąć równowagę wewnętrzną, wzmocnić mięśnie i wysmuklić ciało.

Data dodania: 12-07-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>