O FIRMIE


WWW: https://ocenaryzykazawodowego.com
Telefon: 507 022 814
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600
Miejscowość: Oświęcim


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W firmie Bu-Mor można zamówić pełną dokumentację określającą potrzeby i zagrożenia w pracy na konkretnych stanowiskach. Między innymi dotyczy to organizacji warsztatu lub przestrzeni magazynowej. Ocena ryzyka zawodowego magazyniera to jeden z najczęściej potrzebnych raportów. Jednak dokument według takiego samego wzoru jest niezbędny w przypadku każdego innego stanowiska. Do wszystkich przypadkach przejrzystej formie określa się potencjalne zagrożenia, które mogą spotkać osobę zatrudnioną w danym charakterze.

Z jednej strony stworzenie ORZ to wymóg prawny. Pracodawca powinien zapoznać z nim pracownika przed podpisaniem umowy. W przeciwnym razie po ewentualnym wypadku musi liczyć się z pokryciem odszkodowania. Z drugiej strony dokumenty wykonane na zamówienie przejrzysty sposób pokazują, jak najlepiej urządzić i zabezpieczyć miejsce pracy, biorąc pod uwagę specyfikę zajęcia. Wszystkie są sporządzane w sposób indywidualny na podstawie danych przekazanych przez kierownictwo przedsiębiorstwa.

Data dodania: 15-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Szukają Państwo firmy, która odbierałaby od Państwa odpady niebezpieczne i zajęłaby się ich bezpiecznym wywozem [..]
Więcej>