O FIRMIE


WWW: https://zdi.pl
Telefon: +48 84 639 20 53
Adres: Jana Kiepury 6
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo o nazwie ZDI może zaproponować swoim klientom usługi w zakresie obsługi inwestycji budowlanych. Podmiot ma w ofercie również profesjonalne wsparcie doradcze, które może się okazać bardzo praktycznym rozwiązaniem. Firma znajduje się na terenie Zamościa, ale ma biura także w innych miastach, w tym Lublinie.

Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może się doskonale sprawdzić w przypadku osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w branży deweloperskiej. Skorzystanie z pomocy podmiotu może być przydatną opcją dla tych, którym potrzebny jest np. nadzór inwestorski w Rzeszowie.

W ofercie firmy znajduje się również wykonywanie zadań z zakresu opracowywania dokumentacji projektowej obejmującego przygotowywanie projektów wykonawczych, kosztorysów prac, a także projektów budowlanych. Przedsiębiorstwo służy wsparciem doradczym w obszarze oceny lokalizacji inwestycji, czy też opracowywania dokumentacji technicznej. Można liczyć tutaj na bardzo atrakcyjne ceny.

Data dodania: 08-04-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Lublin

PolSpray

Zastanawiasz się jak przyspieszyć prace na budowie? Szukasz rozwiązań i urządzeń, które zwiększą wydajność? Z [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

E-pilarz

Dbałość o odpowiednią pielęgnację ogrodów jest nie tylko pasją, ale też codziennym, zawodowym zajęciem wielu o [..]
Więcej>