O FIRMIE


WWW: https://aclari.pl
Telefon: 89 533 42 09
Adres: Adama Mickiewicza 9
Kod pocztowy: 10-550
Miejscowość: Olsztyn


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Osoby poszukujące dobrej jakości biżuterii w sklepie internetowym Aclari są zapewniane o tym, iż w ich ręce trafią naprawdę wyjątkowe wyroby. Do zakupu dla klientów przygotowano artykuły wykonane z następujących rodzajów złota:

  • białe,
  • żółte,
  • różowe,
  • wielobarwne.

Każdy model, na który można się zdecydować, zaprezentowany jest na stronie internetowej sprzedawcy. Dzięki dokładnym zdjęciom i opisom łatwiej podjąć ostateczną decyzję dotyczącą zakupu.

Często klienci decydują się na klasyczne obrączki. Ich ponadczasowa forma sprawia, iż nie wychodzą z mody i pasują do każdej stylizacji. Takie modele najczęściej są gładkie lub wzbogacone o bardzo subtelne zdobienia wykonane z kamieni szlachetnych. 

Pracownicy sklepu zachęcają do tego, by obrączki kupować na miejscu, w punkcie stacjonarnym. Pozwala to na lepsze dopasowanie ich do konkretnej dłoni. Zakupiona w tym miejscu biżuteria otrzymuje gwarancję. Możliwe jest także oddawanie jej do czyszczenia i konserwacji, by zachowała piękny wygląd na bardzo długi czas. 

Data dodania: 02-06-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Olsztyn

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

Organizacja czasu wolnego dziecka to dla rodziców niejednokrotnie poważne wyzwanie. Rynek ma tutaj jednak do zaoferowa [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Elbląg

Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna

Zauważyłeś, że ostatnio Twój kot zachowuje się dziwnie przy jedzeniu i mimo że jest głodny, odbiega od miski, a [..]
Więcej>