O FIRMIE


WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Telefon: 508 323 000
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis Firmy

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są wizytówki, które mogą pomóc nam w budowaniu kontaktów biznesowych, co znacząco przełoży się na rozwój przedsiębiorstwa. Ważne też jest ich odpowiednie przygotowanie, ponieważ jest to jedna z rzeczy, którą na początku dostanie nasz kontrahenta więc estetyka jest jak najbardziej wskazana. Wybór drukarni może mieć tutaj duże znaczenie, ponieważ to od niej zależy jak będzie wyglądał produkt końcowy.

Jeżeli zależy ci na dobrej jakości w stosunkowo niskiej cenie to warto sprawdzić stronę gomeo.com.pl, która oferuje druk wizytówek w Krakowie. Do produkcji wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko będzie przygotowane z należytą starannością. Dodatkowo w ofercie znajdziemy także ulotki, plakaty czy banery reklamowe, a wszystko to w naprawdę dobrych cenach.

Data dodania: 11-07-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Szukają Państwo firmy, która odbierałaby od Państwa odpady niebezpieczne i zajęłaby się ich bezpiecznym wywozem [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tarnów

Znicze Kowalczyk

To, czym z pewnością może pochwalić się hurtownia zniczy P.H.P. Mieczysław Kowalczyk to doświadczenie. Produkcj� [..]
Więcej>