O FIRMIE


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Telefon: 22 400 51 52
Adres: Lasek Brzozowy 13
Kod pocztowy: 02-792
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenowych doskonale znają ten termin i wiedzą, że jest to nazwa gazowej bądź elektrycznej repliki dowolnego rodzaju karabinu, strzelby lub pistoletu, do którego amunicję stanowią 6-milimetrowe kulki kompozytowe lub kulki z farbą o tej samej średnicy.

Jest to jedna z form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, odpowiednia dla obu płci w wieku powyżej 14 lat. Jest to bezpieczne hobby pod warunkiem zachowania kilku prostych zasad i noszenia odpowiedniej odzieży ochronnej. Choć uderzenie kulki wystrzelonej z takiej repliki jest bolesne i może powodować zasinienia, nie jest niebezpieczne. Na stronie taniemilitaria.pl można przeczytać wiele ciekawych wskazówek i dowiedzieć się, jakie są zasady zachowania bezpieczeństwa w tym, odciągającym młodych i starszych ludzi od komputera. Nie jest to drogie hobby, bo początkujący air softowcy mogą kupić sprzęt za cenę niższą niż dobra karta graficzna.

Data dodania: 23-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Nadma

ArtTap

Skóra to materiał o ponadczasowym stylu, który doskonale nadaje się na tapicerkę samochodu. Jeśli pragniesz wprowa [..]
Więcej>