O FIRMIE


WWW: https://www.csbokna.pl/
Telefon: 33 810 05 08
Adres: Terenowa 1
Kod pocztowy: 43-300
Miejscowość: Bielsko Biała


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Drzwi muszą nie tylko ładnie wyglądać. Aby spełniały swoje funkcje, muszą być odpowiednio osadzone i wyregulowane. Dzięki temu pozostaną w świetnym stanie przez długi lata. Pracownicy firmy PROMAT CSB zwracają uwagę na to jak duże znaczenie ma profesjonalny montaż produktów.

W ofercie Centrum Stolarki Budowlanej znajdują się między innymi drzwi zewnętrzne w Bielsku. Katalog jest szeroki i w jego zakresie można znaleźć produkty o różnej stylistyce. Elastyczny cennik pozwala na dopasowanie coś do każdej kieszeni - wszystko zależy od wybranego modelu drzwi. Pracownicy firmy podejmują się montażu i dzięki dużemu doświadczeniu są w stanie zapewnić profesjonalne wykończenie. Przykładowe realizacje i więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem csbokna.pl. Warto zdecydować się na indywidualny kontakt, w którym ustala się wszystkie szczegóły współpracy.

Data dodania: 27-09-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej>