O FIRMIE


WWW: https://auta-skup.com/
Telefon: 660 185 232
Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Kod pocztowy: 87-700
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Autokasacja u Jacka to firma działająca od 2000 roku. Do oferowanych przez nią usług należy m.in. skupowanie samochodów. Interesują ją zarówno pojazdy, które nadają się do dalszej eksploatacji, jak i skorodowane, zalane, spalone, powypadkowe oraz bez aktualnego przeglądu. Odkupuje ona auta osobowe i dostawcze oraz ciężarówki i autobusy.

Jeżeli interesuje Cię złomowanie pojazdów w pobliżu Bydgoszczy, możesz zgłosić się do powyższej firmy. W celu wypełnienia formalności konieczne jest okazanie dowodu osobistego i dostarczenie kopii dowodu rejestracyjnego (lub zaświadczenie o pojeździe) oraz kopii karty pojazdu. W przypadku, gdy auto stanowi współwłasność, należy mieć zgodę współwłaściciela na sprzedaż.

Firma ta prowadzi także warsztat samochodowy, a także oferuje m.in. komputerową geometrię kół, wykonywanie okresowych badań technicznych samochodów i sprzedaż części używanych.

Data dodania: 17-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Ciechocin

SEDYMENT

Na terenach wiejskich i słabiej zurbanizowanych, gdzie dostęp do kanalizacji jest ograniczony warto zastanowić się n [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Białe Błota

TENSO-WAG

Klienci, którzy potrzebują firmy przeprowadzającej przegląd różnego rodzaju wag, powinni zapoznać się z szeroką [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kęsowo

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Firma PROD-MASZ to grono specjalistów, posiadających w swojej ofercie maszyny blacharskie i dekarskie. Urządzenia p [..]
Więcej>