O FIRMIE


WWW: http://www.studio22.eu/
Telefon: 94 366 49 70
Adres: Moniuszki 8
Kod pocztowy: 78-320
Miejscowość: Połczyn Zdrój


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Masz duże podwórko? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pośród natury czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz dodać do Twojego ogrodu czegoś nowoczesnego, a zarazem przydatnego? Wiaty turystyczne, przede wszystkim drewniane, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem! Wielu ludzi decyduje się na wzbogacenie swojego ogrodu o porządną wiatę, która nie tylko jest funkcjonalnym dodatkiem, ale także sprawia, że ogród zyskuje na oryginalności i wyglądzie.

Jeśli Ty również uważasz to za dobre rozwiązanie, koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje pracownia plastyczna „Studio 22”. Doświadczeni pracownicy firmy z pełnym zaangażowaniem zbudują wiatę, która będzie zgodna z Twoim projektem. Profesjonalne i indywidualne podejście do klientów, a także niesamowita precyzja przy każdym powierzonym zadaniu, sprawiły, że to studio może pochwalić się licznymi, pozytywnymi współpracami. Razem z nimi stworzysz niepowtarzalny klimat w Twoim ogrodzie.

Data dodania: 07-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowogard

FCE.PL

Niech nauka języka angielskiego nigdy nie mija się z najważniejszym celem i swoistym przeznaczeniem, jednocześnie pr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Sarbinowo

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Prowadzisz firmę, która zajmuje się budową dróg czy nawierzchni płaskich? Szukasz przedsiębiorstwa, z którym mó [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Luboń

Kapitan Cook

Dieta wegetariańska to świadomy wybór coraz większej liczby osób. Całkowita rezygnacja z mięsa ma bowiem niezwykl [..]
Więcej>