O FIRMIE


WWW: https://kambion.pl
Telefon: 22 300 17 35
Adres: Książąt Mazowieckich 20
Kod pocztowy: 05-530
Miejscowość: Czersk


DODAJ OCENE


Użytkownik richadec dodał komentarz Ocena 3
Zamówione w Kambion maszyny konfekcjonujące okazały się świetnym rozwiązaniem w naszym zakładzie produkcyjnym. Ta inwestycja znacznie usprawniła cały proces produkcji.
Opublikowano: 2019-04-30 15:26:28Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Jeśli interesują Cię funkcjonalne i profesjonalne zakręcarki, dzięki którym praca w Twoim przedsiębiorstwie będzie znacznie usprawniona, to powinieneś zainteresować się ofertą firmy kambion.pl, która od lat zajmuje się produkcją tego typu maszyn. W ich ofercie znajdziesz także wiele innych sprzętów, które wesprą Twoją linię produkcyjną. 

Przekonaj się sam, że to właśnie takiej firmy i produktów szukałeś. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo jest w stanie z łatwością doradzić Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu, a także dopasować maszynę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zajrzyj na stronę i zapoznaj się z wszelkimi zakręcarkami, dozownikami i rozlewaczkami najwyższej jakości. W razie pytań skontaktuj się z firmą i pracownikami, którzy dołożą wszelkich starań, aby rozwiać twoje wątpliwości. 

Data dodania: 23-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>