O FIRMIE


WWW: http://blaskcar.pl/
Telefon: 733 123 011
Adres: Bukowska 82/84
Kod pocztowy: 60-361
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wiele osób uważa, że samochód to wizytówka dla właściciela. Jeśli chcemy być postrzegani jako osoby, które radzą sobie w życiu, nasze auto powinno przemawiać za nas! Jeżdżenie brudnym samochodem mija się więc zupełnie z celem. Niestety opady deszczu, kurz i piasek na ulicach, sprawiają, że auto bardzo szybko przestaje dobrze wyglądać.

Koniecznością staje się więc regularne czyszczenie auta. W Poznaniu możemy odwiedzić ręczną myjnię samochodową Blask Car, która oferuje naprawdę atrakcyjne ceny usług. Na miejscu można wykonać mycie podstawowe, odkurzanie wnętrza, czyszczenie felg i plastików, a także nabłyszczanie opon.

Klienci mogą wybrać także pranie tapicerki, czyszczenie skór, woskowanie. Wybór usług sprawia, że bardzo szybko możemy doprowadzić swoje auto do idealnego stanu, robiącego wrażenie na każdym.

 

Data dodania: 30-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Produkty, z których korzysta się w czasie trekkingu, powinny zostać odpowiednio przygotowane, aby jeszcze lepiej się [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Cenisz solidne ubrania? Szukasz odzieży, która będzie odporna na niesprzyjające warunki pogodowe? Odwiedź sklep hel [..]
Więcej>