O FIRMIE


WWW: https://visavis.waw.pl/
Telefon: 516 075 003
Adres: Jurija Gagarina 6
Kod pocztowy: 00-754
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nierzadko zdarza się, że ktoś zapisze się na wizytę do jakiegoś lekarza specjalisty, np. do stomatologa i na skutek codziennych obowiązków oraz zabiegania, zapomina o niej. Jest na to rada, dzięki nowoczesnym technologiom wiele gabinetów korzysta z możliwości i wysyła swoim pacjentom esemesowe powiadomienia, przypominające o dacie i godzinie wizyty.

Takie powiadomienia wysyła swoim pacjentom także dentysta z warszawskiego Mokotowa. O innych udogodnieniach, jakie czekają na pacjentów w gabinecie stomatologicznym, można poczytać na visavis.waw.pl, tam też można zarezerwować sobie termin wizyty. Z takiej możliwości z roku na rok korzysta coraz więcej osób, zapisujących się na wizytę do dentysty.

Dentysta z Mokotowa nie tylko przyjmuje dorosłych, chodzą do niego również najmłodsi pacjenci. Pokazuje im on, jak prawidłowo myć zęby, a także wykonuje takie zabiegi jak, choćby lakowanie bruzd i wypełnianie zęba mlecznego czy ekstrakcja mleczaków.

Data dodania: 10-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>