O FIRMIE


WWW: https://www.yourcar.pl/
Telefon: 660 919 555
Adres: Katowicka 53
Kod pocztowy: 41-400
Miejscowość: Mysłowice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sosnowiec to miasto, które może poszczycić się ciekawą historią. Zdobi je wiele zabytków. Warto wybrać się tam w odwiedziny, ażeby poznać interesujące dzieje tych okolic.

 

YourCar.pl to serwis internetowy, który oferuje atrakcyjny dla kieszeni wynajem samochodów – kliknij tutaj koniecznie, aby zapoznać się z jego bogatą treścią. Duży wybór pojazdów, które są niezwykle wygodne, gwarantuje znalezienie modelu idealnie dopasowanego do każdego klienta, bez względu na rodzaj jego preferencji.

 

Ażeby dokonać rezerwacji samochodu, można udać się bezpośrednio do siedziby firmy bądź też zrobić to poprzez połączenie telefoniczne. Pracownicy czekają na linii, zawsze służą fachową poradą. W ofercie znajdują się samochody osobowe, busy czy auta dostawcze. Można je zarezerwować także przez wymienioną wcześniej stronę internetową. Cały proces jest łatwy, szybki i pozbawiony zbędnych formalności. Wystarczy podać jedynie podstawowe dane. Klient nie musi obawiać się wysokich kaucji. Pracownicy w każdej chwili wyjaśnią zakres świadczonych usług.

Data dodania: 04-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej>