O FIRMIE


WWW: https://trident.waw.pl/
Telefon: +48 (22) 651-73-68
Adres: Kosiarzy 24a
Kod pocztowy: 02-953
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Większość osób zgłasza się do stomatologa dopiero wtedy, gdy zaczyna odczuwać ból zęba, tymczasem lekarze alarmują, że jest to za późno. Kiedy ząb zaczyna boleć, jest to znak, że infekcja bakteryjna dotarła już do jego tkanek miękkich, a więc próchnica jest zaawansowana. Można wówczas spodziewać się dłuższego i bardziej skomplikowanego, a niejednokrotnie także droższego leczenia. Warto więc systematycznie chodzić do dentysty i wykonywać przegląd uzębienia w celu jak najwcześniejszego wykrycia ewentualnych zmian próchniczych.

Dobrym miejscem do regularnych wizyt będzie gabinet Trident, który daje swym pacjentom możliwość niezwłocznej konsultacji - nigdy nie trzeba czekać na wizytę długo, mimo iż gabinet ten nie narzeka na brak zainteresowania ze strony pacjentów. W dodatku w gabinecie tym można wykonać szeroki zakres usług. Dentysta z Wilanowa może zaproponować nie tylko standardowe leczenie, ale też zabiegi endodontyczne czy leczenie periodontologiczne.

Data dodania: 05-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>