O FIRMIE


WWW: https://kdk-sklep.pl/
Telefon: 660 526 194
Adres: Warszawska 53
Kod pocztowy: 05-300
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Prowadzisz działalność w domu i często zdarza Ci się przyjmować interesantów, dlatego pragniesz stworzyć gabinet, w którym pomieścisz wszystkie dokumenty i spokojnie porozmawiasz z klientem? Piękne i eleganckie meble do biura w domu, które w dodatku dopasujesz do stylu, w jakim urządzony jest cały dom, możesz nabyć na stronie kdk-sklep.pl. Jeżeli na przykład dom zaaranżowany jest w bardzo modnym od kilku lat stylu skandynawskim, to na stronach sklepu znajdziesz ergonomiczne, wykonane z doskonałych materiałów sprzęty w jasnych kolorach. Są one proste i funkcjonalne, a jednocześnie komfortowe i możesz je wybierać pomiędzy różnymi wariantami tego samego modelu.

W ofercie sklepu bez trudu odnajdziesz wygodne fotele biurowe obrotowe, ergonomiczne biurka, ładne szafki, kontenery i regały na dokumenty, krzesła biurowe, a także wiele mebli tapicerowanych, które możesz umieścić w pomieszczeniu, w którym klienci oczekiwać będą na swoją kolej. Zaletą wszystkich tych sprzętów jest to, że nawet po latach użytkowania są równie atrakcyjne, gdyż są idealnie wykończone z dbałością o szczegóły.

Data dodania: 02-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>