O FIRMIE


WWW: https://www.rehab.pl/
Telefon: 785 752 225
Adres: Kluczborska 9
Kod pocztowy: 01--46
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wymagająca praca fizyczna, jak i przesiadywanie często przed komputerem to prosta droga do chorób kręgosłupa. Szczególnie jeśli mowa o osobach, które nie wzmacniają mięśni pleców. Stanowią one bowiem swego rodzaju konstrukcję, która utrzymuje kręgi na swoim miejscu. W inny wypadku krążki mają tendencję do przesuwania się, co powoduje ból. Często w przypadku dźwigania, jak i pochylania się dochodzi do wystąpienia bardzo intensywnego bólu kręgosłupa lędźwiowego. Co wtedy robić?

Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się po poradę specjalisty od takich spraw. Jednego z nich znaleźć można na stronie rehab.pl. 

Ból kręgosłupa lędźwiowego można zredukować odpowiednimi ćwiczeniami, jak i rehabilitacją, jednak należy stosować je regularnie. Ważne jest również, aby zestaw ćwiczeń był dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dlatego właśnie wizyta u lekarza to podstawa do pozbycia się nieprzyjemnych dolegliwości.

Data dodania: 29-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>