O FIRMIE


WWW: https://greenhouse-service.pl/
Telefon: 504 130 489
Adres: Kasztanowa 12
Kod pocztowy: 42-700
Miejscowość: Lubliniec


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Osoby, które zdecydowały się na zadaszenie tarasu, mają do wyboru kilka rozwiązań. Mowa tu między innymi o dachach transparentnych i lekkich wykonanych ze szkła lub płyty poliwęglanowej, jak również dachach pełnych, które nie będą przepuszczać światła. Zaletą szkła jest fakt, że pasować będzie ono właściwie do każdej bryły, czego nie można powiedzieć o masywnych zadaszeniach. Skutecznie chroni meble ogrodowe, podłogę tarasu oraz inne elementy, szczególnie wtedy, gdy zostały one wyprodukowane z drewna.

Natomiast zadaszenie pełne wpływa na zaciemnienie salonu, szczególnie wtedy, gdy został on doświetlony jedynie oknami znajdującymi się od strony tarasu. Dużym uznaniem cieszą się zadaszenia tarasów z poliwęglanu, jakie wykonuje przedsiębiorstwo Greenhouse Service, a to za sprawą swojej trwałości i niebanalnej estetyki. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość przebywania na tarasie niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych, co dla mieszkańców jest bardzo wygodne. Ponadto zadaszenie zwiększa dyskrecję i prywatność, chroniąc przed spojrzeniami sąsiadów.

Data dodania: 30-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej>